~Naruto Shippuden~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Naruto Shippuden~

Aici va gasiti personajele preferate din Naruto si Naruto Shippuden.Noutati si povesti, ficuri si poze, ce vreti voi gasiti aici!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Prezentare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hana_Haruno
Admin
Admin
Hana_Haruno

Mesaje : 116
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/11/2010

Prezentare _
MesajSubiect: Prezentare   Prezentare Icon_minitime7/11/2010, 3:04 pm

Aici ne prezentamcu totii.Iata si prezentarea mea:

Ma numesc Ursache Ioana, am 11 ani si implinesc 12 in decembrie. I love you Amfacut acest forum deoarece adoor animeul Naruto.Urasc faprul ca nu pot vedea Naruto Shippude, dar sper ca imi pot rezolva calculatorul sa pot vedea.Ador Japonia si tot ce tine de ea...traditii si obiceiuri, imbracaminte,toate lucrurile ce tin de limbajullor, asta facanduma sa invat japoneza.
Personajul meu preferat este Sakura.Miam facut si un personaj fictiv cu numele de Hana Haruno, sora Sakurei...este ireal, dar imi place... flower
Soer ca si voi sa va descrieti la fel...eram sa uit, imi place scoala si lb. romana.Sunt cea mai buna la aceasta materie, imi plac limbile straine si ma descurs de minune.

Bye-Bye!
Sus In jos
https://nar-uto.forumgratuit.ro
ale1ale
Level 6
ale1ale

Mesaje : 14
Reputatie : 12
Data de inscriere : 08/11/2010

Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime10/11/2010, 8:24 pm

Salut! Ma numesc Alexandra,am 13 ani,sunt din Craiova,in clasa aVII-a,la Colegiul National Carol I,imi place scoala,sa desenez,sa cant,imi place desenul Naruto,imi place Sasuke,imi plac toate materiile de la scoala,dar cel mai mult matematica,sportul,fizica,anatomia si chimia,sunt slaba,curajoasa,nu imi este frica de nimic...absolut nimic,sunt baietoasa,am parul saten,ochii caprui,sunt inalta,am o sora mai mica pe nume Andreea,sunt sufletista...iertatoare,amabila,de incredere,imi place sa rad si sa fac glume cu prietenii mei,as face orice pentru prietenii mei,mi-as da si viata pentru ei,sunt energica,iubesc animalele si natura,si vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni!!Si iubesc Japonia si absolut tot ce tine de ea!
Iubesc Anime-ul Naruto si Naruto Shippuuden...sunt un adevarat fan...stiu orice ma intrebati despre el,deci sa nu ezitati sa ma intrebati;)...
Sus In jos
Loly
Level 6
Loly

Mesaje : 41
Reputatie : 9
Data de inscriere : 12/11/2010

Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime12/11/2010, 10:20 pm

Buna!Ma numesc Alina(defapt asta nu e numele meu dar il folosesesc drept ) ,am 13 ani,locuiesc in Bucuresti ...
Am intrat pe forum pentru ca sunt un mare fan Naruto Shippuden .Sunt bruneta,cu ochii caprui (spre negru).In rest prefer sa ma descrie alti.
Bye!
Sus In jos
Hana_Haruno
Admin
Admin
Hana_Haruno

Mesaje : 116
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/11/2010

Prezentare _
MesajSubiect: ~Bun venit~   Prezentare Icon_minitime16/11/2010, 9:15 pm

Bun venit, Aleandra si Alina [ lol! ]
Sus In jos
https://nar-uto.forumgratuit.ro
Loly
Level 6
Loly

Mesaje : 41
Reputatie : 9
Data de inscriere : 12/11/2010

Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime17/11/2010, 9:21 pm

Multumesc pentru primire .Sper sa ma distrez pe aici .
Sus In jos
Arishime
Level 6
Arishime

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/01/2011
Varsta : 27
Localizare : In my world

Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime3/1/2011, 6:45 pm

Buna ... Sunt noua pe forum si sper totusi ca-mi voi face prieteni .
Ma numesc Larisa , am 14 ani . Sunt o persoana sociabila , prietenoasa , cam nebunatica , intelegatoare , de treaba , petrecareata , amuzanta si mai mereu bine dispusa . Imi plac multe lucruri : sa-mi fac prieteni , sa stau cu prietenii , sa ma uit la apusuri si rasarituri , sa ma plimb , sa cant si sa dansez , sa ascul muzica , sa ma plimb cu bicicleta , sa stau la pc , imi plac vacantele dar si scoala ( desi uneori ma enerveaza) . Imi plac mai multe lucruri dar mi-ar lua prea mult sa le scriu pe toate . Invat bine , am note bune si surprinzator ... imi place mult matematica . Sunt blonda , cu ochii albastri , inalta cam de 1,65 m , am 50 de kg si-s cam slabuta la fizic . Ador anime-ul Naruto si Naruti shippuden . Imi place mult Sakura . Imi place sa ma distrez si deseori intru in belele din cauza ca-s mai nebunatica . Urasc persoanele : ingamfate , increzute , de neincredere , plictisitoare , invidioase , rautacioase , false , cu doua fete etc . In rest ma veti cunoaste pe parcurs . Sper sa-mi fac prieteni si cam atat despre mine . Bye ! Very Happy
Sus In jos
Yume-Satzugi
Level 6


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/01/2011

Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime26/1/2011, 10:27 am

Buna, tuturor!
SUNT TOT EU, IOANA, ADMINISTRATORUL FORUMULUI.MI-AM PIERDUT PAROLA, SI CAND DAU LA RECUPERARE, IMI ZICE NUSH CE CA NU-MI MERGE.ORICUM, AM SA PUN LA LINKURI UTILE UN LINK CATRE NOUL MEU FORUM.SPER SA VA INSCRIETI SI ACOLO. Embarassed
Sus In jos
mely;x
Level 6
mely;x

Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Brasov;x;x:X

Prezentare _
MesajSubiect: BuNA!!BuNA!!!   Prezentare Icon_minitime16/12/2011, 4:29 pm

Salutare!! Razz
Ma numesc Melania,dar prietenii imi spun Mela sau Mely depinde cum prefera fiecare in parte I love you
Imi plac mult forum-urile tongue
Si-mi place acest forum si m-am inregistrat deoarece mi-a atras atentia...Felicitatri Administratorului pt efortul depus Exclamation
Imi place sa-mi fac prieteni,sa ma distrez
sunt o fata de treaba,de gasca(dupa cum spun amicii mei),intelegatoare,calma,rabdatoare
Culoare preferata:albastru deschis
Vedete:Inna,Smiley,Demi Lovato,Selena Gomez si Miley...
Smile
Anime:Naruto,Lovely Complex,Tokyo Mew Mew,Vampire Knight,Nana,Inuyasha si multe altele I love you

Sper sa ne intelegem bine Very Happy

Va pupaceste mely;x

By...e!! cheers
Sus In jos
http://sasusaku.fforum.biz/
Continut sponsorizat




Prezentare _
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime

Sus In jos
 

Prezentare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Naruto Shippuden~ :: ...::Welcome::... :: ~Newbies Central~-
Mergi direct la: